Рівень спиртової Profi Heavy Duty 1200 мм. магнітний HAISSER
Рівень HAISSER професійний будівельний рівень з високим ступенем точності, складається з двох поліакрилових ударостійких колб 40, 90, 180 градусів, фрезерована робоча магнітна поверхня оброблена з максимальною точністю, в процесі роботи проводиться вимірювання нахилів величиною до 2%, амортизаційні торцеві заглушки оберігають рівень від бічних ударів, точність 0,5 мм/м / довжина 1000 мм. Для зручності роботи, на рівні передбачені ручки.
Рівні будівельні, спиртові ви можете придбати на нашому сайті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Вимірювальні колби | 1-колба 45°, 1-колба 180°, 1-колба 90° |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип рівня | Механічний |
| Габарити | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴




