

Молоток слюсарний Haisser 200 г, фібергласова погумована ручка 89464 (44081)
252 ₴
226,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 89464
- +380 (63) 040-89-73
Молоток слюсарний Haisser 200 г із фібергласовою прогумованою рукояткою призначений для слюсарних, монтажних, ремонтних та інших робіт, що потребують точного ударного впливу.
Головка виготовлена зі сталі марки 50 методом кування. Кована конструкція сприяє підвищенню міцності та зносостійкості металу. Робоча поверхня ударної частини має твердість 52 HRC та оброблена на глибину не менше 5 мм.
Головка молотка відфрезерована, відшліфована та пофарбована для додаткового захисту від корозії.
Рукоятка виготовлена з міцного та легкого фібергласу. Матеріал стійкий до впливу мастил, бензину, розчинників та інших агресивних речовин. Прогумоване покриття забезпечує надійний хват і комфорт під час роботи.
Амортизаційна конструкція рукоятки допомагає зменшити передачу ударних навантажень на руку та підвищує зручність використання інструмента.
Характеристики:
- Тип: слюсарний молоток
- Вага: 200 г
- Матеріал головки: сталь 50
- Твердість робочої поверхні: 52 HRC
- Матеріал рукоятки: фіберглас
- Покриття рукоятки: прогумоване
- Довжина рукоятки: 260 мм
- Ширина квадрата бойка: 15 мм
- Бренд: Haisser
- Артикул: 89464
Молоток Haisser 200 г — практичний інструмент для слюсарних і ремонтних робіт, що поєднує міцну сталеву головку та зручну амортизаційну рукоятку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Тип | Молоток |
| Тип молотка | слюсарний |
| Матеріал ударного бойка | сталь |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Довжина ударного бойка | 15 мм |
| Довжина рукоятки | 260 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Млоток слюсарний | Молоток 200 г |
- Ціна: 226,80 ₴



