
Пилка для електролобзика, пилочное полотно Haisser, T111C, 75 мм, дерево, швидкий різ 16569 (6111715)
11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 16569
+380 (98) 295-10-86
- +380 (63) 040-89-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пилка для електролобзика, пилочное полотно Haisser, T101C, 75 мм, по дереву, швидкий різ
Пилочное полотно для електролобзика Haisser, використовується при розпилювання м'яких порід дерева, ДСП та столярна плита, ДВП (10-45мм)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 75 мм |
| Застосування пилки | Дерево, Піноматеріали |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Напрямок зубців | Вгору |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Набір |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 ₴



