Штатив для лазерного рівня 1/4 ", 1.3 м INTERTOOL MT-3053
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: MT-3053
- +380 (63) 040-89-73
Штатив для лазерного рівня 1/4 ", 1.3 м INTERTOOL MT-3053
Штатив INTERTOOL MT-3053 це необхідний і затребуваний аксесуар. Він дозволяє працювати там, де лазерний рівень, не дивлячись на свій широкий функціонал, без штатива не може впоратися з поставленим завданням. Штатив MT-3053 сумісний з лазерними рівнями INTERTOOL MT-3051 і MT-3052, але завдяки гвинтовому кріпленню з різьбленням 1/4 ", він може використовуватися також з фото- і відео- апаратурою.
Особливості
Елеваціонний головка. Поворот головки регулюється в трьох площинах;
Штативная майданчик обладнаний горизонтальним гідрорівнем, різьблення кріплення 1/4 ";
Центральна колона телескопічна, з фіксатором висоти;
Завзяті ніжки 3-х секційні, телескопічні, з ексцентриковими зажимами і гумовими стопами;
Матеріал виготовлення - алюмінієвий сплав, ударостійкий пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.81 кг |
| Довжина у складеному вигляді | 40 мм |
| Конструкція | Трипод |
| Максимальна робоча висота | 1300 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Мінімальна робоча висота | 40 мм |
| Область застосування | для нівелірів |
| Різьба штатива | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Тип затискача | Гвинт |
| Комплектація | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 799 ₴












