


Фреза конусна для металу для дриля 13 мм, хвостовік 6 мм. YATO / YT-61716
121 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-61716
+380 (98) 295-10-86
- +380 (63) 040-89-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза конусна по металу для дриля 13мм, хвостовик 6мм. YATO
Фреза конусна по металу виготовлена та високоякісної швидкорізальної сталі.
Діаметр 13 мм.
Хвостовик 6мм
Режим роботи від 0 до 30000 оборотів за хвилину
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Область застосування | Дерево, Алюміній, Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Шарошка |
| Тип профілю | Гостроконічний |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 13 мм |
| Додаткові | |
| Тип насічки | Односпрямована |
| Основні атрибути | |
| Діаметр робочий | 13 мм |
| Довжина загальна | 55 мм |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал різальної частини | Швидкорізальна сталь |
| Наявність підшипника | Немає |
| Обробка матеріалу | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴



