


Пильний диск по дереву Haisser 160х20 мм 24 зуби + перехідне кільце 16 мм для циркулярної пили 16483 (HS109003/4311621)
328 ₴
295,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16483
+380 (98) 295-10-86
- +380 (63) 040-89-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
</p>
Пильний диск по дереву 160х20 мм, 24 зуби + перехідне кільце 16 мм Haisser призначений для поздовжнього та поперечного розпилу деревини. Підходить для циркулярних пил та забезпечує чистий і точний різ.
Корпус диска виготовлений із шліфованої сталі 65Г із термонормалізацією, що підвищує міцність та стійкість до навантажень. Твердосплавні зуби ВК8 припаяні високоміцним припоєм для тривалого терміну служби. Алмазне заточування з виходжуванням забезпечує стабільну гостроту та ефективну роботу інструмента. Додатковий боковий розворот передньої поверхні зубів сприяє більш чистому та якісному пилянню.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Вид обробки | Швидкий різ, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Кількість сегментів | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295,20 ₴



